06 51236612 operette@outlook.com

laatste nieuws

Zangers en Zangeressen gezocht

  In november 2022 staan er 4 voorstellingen van de musical My Fair Lady op het programma.Ter versterking van onze vereniging zijn wij op zoek naar zangers en zangeressen die willen deelnemen aan deze productie. Onder leiding van een professionele dirigent en...

Lees meer

Purmer Proms

    Operettevereniging Purmerend & Omstreken jubileumconcert 27 november 2021 in het Taborcentrum te Purmerend In 2020 bestond Operettevereniging P&O 70 jaar en stond er in mei van dat jaar een jubileumconcert op het programma. Helaas mocht dat...

Lees meer

Jubileumconcert

Het geplande Jubileumconcert op 9 mei 2020, ter gelegenheid van het 70 jarig bestaan van Operettevereniging Purmerend en Omstreken, kan helaas niet doorgaan. Zoals bij vele evenementen is de oorzaak het Coronavirus. Vooralsnog is het concert verplaatst naar mei 2021,...

Lees meer

Jubileum

Gisteravond zijn regisseur Jaap Dijkhuis en regie-assistent Ed Latulette in het zonnetje gezet. Beide heren zijn 12,5 jaar aan P&O verbonden en dat verdient een toespraak en een bloemetje. In de toespraak werden de heren geprezen om hun creativiteit en streven...

Lees meer

die lustige Witwe

De kaartverkoop voor de uitvoeringen van Die lustige Witwe is gestart. Kaarten zijn verkrijgbaar via de kassa van theater de Purmaryn. Telefoonnummer 0299-432205 of kassa@depurmaryn.nl U kunt uw kaarten ook zelf reserveren via de volgende...

Lees meer